вторник, 20 сентября 2022 г.

                                                             


                                       День профілактики шкідливих звичок.

                                                      «Гаджети та телебачення».

Сьогодні ми з вами поговорими про технічні пристрої, які давно увійшли в наше життя і без яких ми вже не уявляємо свого повсякдення. Важко уявити сучасне життя без телевізора, комп’ютера чи планшета, мобільного телефону та інших електронних засобів. З їх допомогою можна переглянути цікаві телепередачі, фільми, прочитати книгу, знайти необхідну інформацію, а також поспілкуватися з друзями, які проживають у різних куточках планети. Сучасні гаджети настільки міцно увійшли в наше життя, що інколи працюють цілодобово. Починаючи із самого раннього віку, діти дивляться телевізор, грають за комп’ютером, на планшеті, мобільному телефоні.

— Чи знаєте ви, яку користь та шкоду приносять нам різні ґаджети?

Давайте спробуємо розібратися хто вони, «сучасні гаджети» друзі чи вороги.

Слово «Гаджет» (англ. Gadget - штуковина, пристосування, пристрій, дрібничка, прилад) - невеликий пристрій, призначений для полегшення і вдосконалення життя людини. Це - невеликі електронні пристрої, які  чують, бачать, співають, розповідають. 

У наш час дуже складно знайти підлітка, який би не користувався якимсь модним сучасним гаджетом – планшетом, смартфоном, айфоном, ігровою приставкою чи іншими «плодами цивілізації». Але , на жаль, деякі люди багато часу проводять за комп’ютерними іграми. Їм важко відірватися від гри. А такі ігри можуть захопити віртуальним світом і подіями в ньому. Відтак самостійно повернутися до справжнього життя буде дуже складно. Бережіть своє здоров’я!

                                              

        21 вереснясвіт відзначає Міжнародний День Миру.

                                                             

Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки-України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. Наша держава не готувалася до війни. Ми – мирні люди. Але десятки тисяч людей за покликом серця взяли зброю в руки і стали на захист рідної землі.  Нам, українцям, зараз,  як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб  завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.Для дуже багатьох  людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія. Люди живуть у постійній атмосфері страху або бути вбитим або когось із рідних назавжди втратити.

Генеральна Асамблея ухвалила, що починаючи з 1982 року Міжнародний день миру буде відзначатися щорічно  як день глобального припинення вогню і відмови від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримуватися припинення воєнних дій протягом цього дня.

Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

Хочемо миру — нехай буде мир,

Пісня лунає і сміх.

Хай сонечко з неба освітить наш дім,

Хай усмішки сяють у всіх!

                                                               




     

                                                                    




                                                                                                        






Комментариев нет:

Отправить комментарий